Cześć jestem Tomek.

Jestem młodym pozytywnie zakręconym chłopakiem z mnóstwem pozytywnej energii i głową pełną nowych pomysłów.

Dlaczego warto mi zaufać?

Od siedmiu lat wspólpracuje z branżą ślubną. Jestem dyskretnym animatorem wielu imprez – zawsze w dobrym guście. Jestem perfekcjonistą, dbającym o detale, dlatego śmiało i z pełną odpowiedzialnością przejmuję część obowiązków organizatorów, żeby ci mogli bawić się i mieć świadomość, że wszystko odbywa się wg wcześniej zaplanowanego scenariusza.


Co jeszcze musisz o mnie wiedzieć…

Nie jestem DJ rezydującym w klubie. To kompletnie nie mój klimat. Preferuje imprezy zamknięte, choć nie ukrywam, że dużo radości sprawia mi wyjście na parkiet i inicjowanie zabaw. Z łatwością nawiązuję kontakt z gośćmi. Podkreślam, moich Klientów traktuje jak najlepszych Przyjaciół… i kieruje się dewizą, że przyjaciele przyjaciół to moi przyjaciele!

Lubię imprezy bez muzyki disco polo. Ale nie jestem przeciwnikiem tego gatunku muzycznego. Rozumiem, że są różne gusta a doświadczenie, pokazuje, że są takie wesela, które nie obejdą się bez tradycyjnych przyśpiewek przy stole, „Szalonej” lub „Cyganeczki” na parkiecie. Rozumiem to, szanuje i z uśmiechem na ustach włączam się do zabawy.
Przecież to Twój dzień.