Cześć jestem Tomek.

Jeśli trafiłeś na moją stronę, to zakładam, że przygotowujesz się do najlepszej imprezy swojego życia! Mam racje? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Pomogę Ci stworzyć wyjątkowy klimat i podpowiem, jak powinna wyglądać impreza z klasą.

Dlaczego warto mi zaufać?

Od siedmiu lat wspólpracuje z branżą ślubną. Jestem dyskretnym animatorem wielu imprez – zawsze w dobrym guście. Jestem perfekcjonistom, dbającym o detale, dlatego śmiało i z pełną odpowiedzialności przejmuję część obowiązków organizatorów, żeby ci mogli bawić się i mieć świadomość, że wszystko odbywa się wg wcześniej zaplanowanego scenariusza.


Co jeszcze musisz o mnie wiedzieć…

Nie jestem DJ rezydującym w klubie. To kompletnie nie mój klimat. Preferuje imprezy zamknięte, choć nie ukrywam, że dużo radości sprawia mi wyjście na parkiet i inicjowanie zabaw. Z łatwością nawiązuję kontakt z gośćmi. Podkreślam, moich Klientów traktuje jak najlepszych Przyjaciół… i kieruje się dewizą, że przyjaciele przyjaciół to moi przyjaciele!


Lubię imprezy bez muzyki disco polo. Ale nie jestem przeciwnikiem tego gatunku muzycznego. Rozumiem, że są różne gusta a doświadczenie, pokazuje, że są takie wesela, które nie obejdą się bez tradycyjnych przyśpiewek przy stole, „Szalonej” lub „Cyganeczki” na parkiecie. Rozumiem to, szanuje i z uśmiechem na ustach włączam się do zabawy.
Przecież to Twój dzień.