Co mogę dla Ciebie zrobić?

Przygotowania - scenariusz

Image

01. Na pierwszym spotkaniu przedstawię Ci ramowy plan wesela, nad którym wspólnie będziemy pracować. Co dalej… Cały czas jesteśmy na etapie poznawania się. To jest właśnie ten moment, kiedy ja zamieniam się w słuch i uważnie analizuje Twoje potrzeby, marzenia i szalone pomysły. Wiesz, to Twój wyjątkowy dzień, musi być tak jak sobie wymarzyłeś!

02. Ustalamy między innymi jak ma wyglądać początek wesela, jaką formę przybiorą podziękowania, jakie zabawy oczepinowe lubisz… a może wcale ich nie lubisz?? Rozumiem to i mogę zaproponować Ci całe spektrum pomysłów, jak umilić i uatrakcyjnić czas Twoim - i właściwie moim - gościom.

03. Wiesz, 7 letnie doświadczenie pozwala mi przewidzieć wiele sytuacji a znajomość branży i trendów daje mi możliwość posuwania Ci pomysłów, które uatrakcyjnią Twój wyjątkowy dzień!

01. Już Ci mówiłem, że Twoi przyjaciele, to moi przyjaciele, Prawda? Bez skrępowania łączę się z gośćmi, uczestniczę wraz z nimi w zabawie na parkiecie oraz zachęcam do różnych szaleństw. Ogromną ilością energii, entuzjazmu i uśmiechu zarażam absolutnie wszystkich tak, żeby ta dobra zabawa trwała całą noc i utkwiła w pamięci na zawsze.

02. Stawiam na innowacyjne zabawy i animacje, które stoją daleko od banalnych rozwiązań standardu weselnego. Tak jak mówiłem, wszystko w dobrym guście, ale z nutką szaleństwa! Wisienką na torcie, która podkreśla całe show i animacje, są stylowe, nietypowe rekwizyty, którymi dysponuję.

Muzyka

Image

01. Moja baza praktycznie nie ma granic, jest bogata w każdy gatunek . Muzyka, jaką serwuję uczestnikom, jest zawsze doskonale dopasowana. Najczęściej staram się grać muzykę z różnych dekad i stylów, tak żeby dogodzić każdemu z gości.

02. Moim głównym priorytetem jest prezentowanie muzyki rozpoznawalnej przez każdego, tak aby Wasza impreza była zbiorem hitów każdego gatunku. Poniżej macie krótką listę spotyfi przykładowych utworów.

Sprzęt

Image

01. Dbam o naszych klientów, wiec stosuję tylko sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy rekomendowany przez renomowane firmy. Posiadam 2 zestawy nagłaśniające, dlatego też w przypadkach ujawnienia się złośliwości rzeczy martwych, dysponuję opcją zastępczą. W skład oferty wchodzi również wykwintne oświetlenie, ruchome głowice, belki i pary ledowe, a wszystko przygotowane ze smakiem i wyczuciem tak, aby Wasz parkiet NIE wyglądał jak tandetna dyskoteka lecz ekskluzywna impreza.

02. Efekt oświetlenia wzbogacam, lekkim dymem lub mgłą, dzięki czemu Wasze zdjęcia pamiątkowe są unikalne i wyjątkowe. Stanowisko, na którym pracuję, jest zawsze czyste i zadbane, urządzone z głównym naciskiem na detale, estetykę i symetrię. Zawsze komponuje się z wystrojem lokalu.